Spor ve Beslenme Danışmanlığı

Sağlıklı yaşam için vazgeçilmez iki element doğru beslenme ve spordur. Beslenme danışmanlığı bireylerin kilo vermesine veya almasına yardımcı olabileceği gibi bazı hastalıkların tedavisinde de önemli bir rol oynamaktadır. Doğru beslenmeye eklenen spor ise danışanların en hızlı şekilde en iyi sonucu almasını sağlamaktadır. Bu noktada derinin çatlaması veya sarkması gibi durumların önüne geçilebilmektedir.

Diyetisyen Coşku Mutlu, sporcu altyapısına sahip olması, on yıldan uzun süredir bu sektörün içinde bulunması hem deneyimsel anlamda sporcuyu anlayan bir diyetisyen olmasını sağlamış hem de Amerika’da aldığı eğitimle teorik bilgisini geliştirmiştir. Teorik ve pratik bilginin harmanlanması sonucu ise üst düzey sporcularla çalışmaya başlamıştır.

Ofisimizde herkesin kendi işini yapması gerektiği inancı olduğundan spor bölümünü işin uzmanlarına bırakmaktayız.

  • Beslenme ve Danışmanlık merkezimizin içerisinde bulunan spor salonumuzda konusunda uzman antrenörlerimiz tarafından kişiye özel antrenman programı oluşturulmakta ve hedefi doğrultusunda birebir ( personal trainer ) şekilde spor koçluğu sağlanmaktadır.
  • Ayrıca 2 haftada bir kez; antrenör, danışan ve diyetisyen bir araya gelip gelişimi değerlendirmektedir.

Supplementler Hakkına Gerçekler İçin Supplement Rehberini Tıklayın